Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Cumhurbaşkanlığı Seçimi

Yenal Kullap (Dr.)
Yenal Kullap (Dr.)
  • 03.05.2014

Cumhurbaşkanlığı Seçimi

Daha önce yine gazetemizde “Emperyalizm’in Baş Düşmanı Erdoğan ve Davudoğlu” diye yazmıştım. Emperyalizm, Paralel Örgütü de kullanarak Gezi’de, 17 Aralık’ta, 30 Mart’ta bu muhteşem ikiliyi yıkmaya çalıştı. Yapamadılar şimdi bunların en büyük kâbusu nedir biliyor musunuz? Bu ikilinin devlet nezdinde konumlarını daha da muhkemleştirmeleri. Yani Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı, Davudoğlu’nun da başbakan olması…

AK Parti istişarelere başladı. Biz de onlara yardımcı olalım diye bu yazıları yazıyoruz. Bazı samimi kardeşlerimiz “Dere geçerken at değiştirilmez!” diyerek gayet iyi niyetli, üç dönem kuralının değiştirilip Başbakanın paralel temizlikte yürütmenin başında olmasını istiyor. Bu görüşlerini çok saygıyla karşılamakla birlikte “Endişe etmelerine gerek yok!” diyorum. Şöyle ki; zaten millet iradesinin tecelli ettiği bu ikili ve AK Parti bünyesindeki diğer Büyük Doğucu kadrolar ve millet, zaten bir takım çalışması sergileyemezse Büyük Doğu İdeali’ni de gerçekleştiremez. Yani millet iradesi kanunları zorla uygulatmak suretiyle AYM, HSYK, Yargıtay, YSK mensuplarının enselerinde hazır olmalı ve istemeseler bile onları milli kararlar vermeye mecbur etmelidirler. Bu olduktan sonra halkın lideri özelliğini taşıyan Erdoğan aynı zamanda devletin de başı olmuş olur.

Peki Milli İrade kendisini nerede ve nasıl bir güç olarak gösterecek? Elbette ki meydanlarda… Asayişi bozmadan içimizdeki hainlere gözdağı verilmelidir. İki milyon kişinin toplandığı İstanbul Mitingi gibi mitingler belirli periyotlarda tekrarlanmalı. Bu mitinglerde Erdoğan ve Davutoğlu hep beraber görüntü vermelidir. Ayrıca Milli İrade, Paralel Örgütle, TUSKON’la, TÜSİAD’la ekonomik bağlarını kopartmalı, bunların okullarından, yurtlarından, dershanelerinden öğrencilerini çekmeli, Milli Sermayeye destek vermelidir.

Milli Sermaye de gerek Suriyelilere gerek diğer dar gelirlilere desteğini arttırmalı, Milli İrade Milli Dayanışmaya dönüşmelidir. Unutmayalım bu Milli’lik ne Anadolu ile ne de Misak-ı Milli ile sınırlıdır. Yeni Türkiye cihanşümuldur. Ya Yeni Türkiye olacağız ya Paralel Örgüt’ün elinde köleleşip yok olacağız.

Büyük Doğu’nun müjdesiyle bitirelim. “Gözleri kara, alınları fikir çizgili, kalpleri ceylân, iradeleri çelik, imanları volkan, irfanları tarla, idrakleri bıçak, edaları şiir, diyalektikleri ipekten örgü, geliyorlar!..”

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.