Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Bir tarafımız eksik – Sayı 60

Bir tarafımız eksik – Sayı 60
  • 23.09.2015

konuk bayramCANEVİMİZ YANDI
AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, vatan uğruna şehitlik makamına uğurladığımız gencecik fidanlarımızın ateşinin hepimizin can evini yaktığını söyledi. Konuk, “Can evimizde kor ateşle idrak ettiğimiz bu bayramda, bir süredir yaşadığımız acı iklimin ülkemizin üzerinden tamamen dağılması ve bir daha yaşanmaması en büyük temennimizdir” dedi.

TELAFİSİ OLMASA DA
Konuk, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, düştüğü yeri yakan ateşin, hüznün ve acının elbette tarifi de telafisi de mümkün olmadığını ancak, bir olarak, birlik olarak, daha çok yardımlaşarak ve daha çok paylaşarak yaşanan acıları hafifletmenin mümkün olduğunu dile getirdi.

BURUKLUK OLMASIN
Manevi bir iklim yaşadığımız Kurban Bayramında da bayramın rahmet ve bereketinin herkese ulaşacağını ve milletimizin, hiçbir kardeşinin bayramı buruk yaşamasına müsaade etmeyeceğini kaydeden Konuk, bayram vesilesiyle tüm ülkeye yayılacak bu iklimin; acı, hüzün ve kederleri hafifleteceğini ifade etti.

BEREKET GETİRSİN
AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Konuk, mesajında, “Tüm hemşehrilerimin, üretici ortaklarımızın, bütün çiftçilerimizin, aziz milletimizin ve tüm inananların mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, bu rahmet ve bereket günlerinin hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

İşte 60. sayımızın tamamı:

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.