Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Taşkent usta fotoğrafçıları misafir etti

Taşkent usta fotoğrafçıları misafir etti
  • 10.08.2015

Taşkent Kaymakamlığı ve Taşkent Belediye Başkanlığı’nın birlikte organize ettiği “Taşkent Turizm ve Kiraz Festivali” tüm heyecanıyla devam ediyor. Taşkent Belediyesi ve Taşkent Kaymakamlığının organizesinde Ramazan Bayramı’nın 1. günü gerçekleşen Taşkent Turizm ve Kiraz Festivali’nin “Taşkent’in Tanıtımı” için yurt içi ve yurt dışı usta fotoğrafçıları misafir etti.

Türkiye’den; Reha Bilir, Adem Ağus, Serdar Akyay, Yüksel Açıkgöz, Fatma Demir, Selma & Sema Demirkol, Cihan Karaca, Salim Şimşek. Yurt dışından ise: Mamdooh Al Saleh (Bahreyn), Yekini Djouberou (Benin), Matti J. Niemi (Finlandiya), Ali Samei (İran), George Varkadis (Yunanistan), Jacky Hutting (Lüksemburg).

Festival kapsamında yer alan ve ilçenin tanıtımı için oldukça önemli bir yere sahip olan fotoğraf günleri oldukça renkli geçti. Taşkent Merkez Mahalleler başta olmak ilçelerde de çekim yapan ekip, halk ile de oldukça renkli diyaloglar gerçekleştirdi. Taşkent doğal güzelliklerinin yanında, insanındaki doğallık ve içtenlik fotoğrafçıları mest etti.

Taşkent Kültür Merkezi’nde 09.08.2015 günü, çekilen fotoğrafların sergisi yapıldı ve fotoğrafçılara ödül takdimi yapıldı. Programa Taşkent Belediye Başkanı Osman Arı, Taşkent Kaymakamı Halid Yıldız, Hadim Kaymakamı Ömer Büyükergene, fotoğrafçılar ve halk katıldı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.