Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Şimdi iş inkılapta! – Sayı 78

Şimdi iş inkılapta! – Sayı 78
  • 25.04.2017

SONUÇ GÖRMEK İSTİYORUZ!
Küfrün, yeni asrın umut ışığı Anadolu’ya gezi olayları, 17-25 Aralık girişimleri ve son olarak dünya çapında bir akılla, tam tekmil ve tam teçhizatlı bir şekilde son darbesini vurmak üzere tezgahladığı 15 Temmuz  ihanetinin ilahi yardımla ve Anadolu’nun çağların gıpta ile bakacağı destansı direnişiyle püskürtülmüş olması ile başlayan süreç 16 Nisan ile tamamlanmış bulunuyor. Anadolu halkı artık bu zaferlerin sonuçlarını görmek istiyor! Atılacak yeni adımların takipçisi de elbette bu millet olacaktır.

YENİDEN ANADOLU TÖRESİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Yapmamız gereken tek şey Kur’an’a, Sünnet-i seniyyeye, Ehli Sünnet geleneğine sahip olduğumuz müktesebata ve bunların ışığında birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize her yerde sarılmaktır…” sözleri, insanımızı batı çöplüğünden söküp alacak, iman temelli, inanç esasları içerisinde ve Anadolu Töresi eşliğinde yeniden var edebilecek kesintisiz bir sürece bir an önce başlanacağı yönünde yorumlanıyor. Öte yandan insanımız liderinin arkasında olduğunu da 15 Temmuz’da ispatlamıştır.

ÖNCE EĞİTİM İNKILABI
Yeni Türkiye’nin temel adımlarından biri olan referandumda evet çıkmasının ardından beklenen inkılapların başında eğitim geliyor! Batının müsbet verimlerini kendi iç anlayışı içerisinde değerlendirmekle beraber, sapkın madde, insan ve ahlâk anlayışının tesirlerinden kurtaracak bunun yanında kendi iman, inanç, ahlâk ve töre temellerimiz etrafında pazarlıksız, saf insanımızı,  yetiştirmeyi hedefleyen eğitim inkılabıyla başlanması gerektiği düşünülüyor. Bu anlamda ilk  olarak medreselerimizin tekrar eğitime başlaması bekleniyor.

İşte 78. sayımız:

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.