Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Doğu Türkistan Anadoludur – Sayı 79

11’i çocuk 7’si kadın 21 Doğu Türkistanlı kardeşlerimizi “DAEŞ” suçlamasıyla gözaltına alarak sınır dışı etme kararı kamuoyunca yoğun tepkilere yol açtı. Bu tavrın Müslümanların-Anadolu Ruhunun- yaşadığı her toprağı Anadolu olarak görmesi gereken “Yeni Büyük Türkiye” hayaline uygun olmadığı şeklinde yorumlandı. Aslında birer Anadolu evladı olan Doğu Türkistanlı evlatlarımız, amcalarımız, teyzelerimiz sınır dışı edilmesin kampanyaları düzenlendi.

Doğu Türkistan Anadoludur – Sayı 79
  • 12.05.2017

İZAHI YOK!
21 masum Doğu Tür-kistan’lı kardeşimizin sınır dışı edilmesi kararı gündeme bomba gibi düştü. Çoğu çocuk ve kadınlardan oluşan 21 Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin “DAEŞ” üyesi suçlamasına karşı bir grup İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplandı. Olayla ilgili “Doğu Türkistan Anadolu’dur ve Anadolu’nun evlatları sahipsiz değildir” denilirken olayın bugünlerde ağır bedellerle verdiğimiz Yeni Türkiye mücadelesine büyük bir çelme olarak yorumlanıyor.

ZULME TESLİM ETME!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Doğu Türkistanlı kardeşlerimize sahip çıktı. Bahçeli, “Milyonlarca Suriyeliye bakan Türkiye 21 kardeşimize mi bakamayacaktır? Unutmayalım ki ah alan olmaz, ah yerde kalmaz. Bizde Çin zulmüne teslim edilecek tek bir soydaşımız yoktur. Mazlum Doğu Türkistan haklı ve baki kalacak davamızdır” ifadelerini kullandı. Ak Parti kanadından bazı isimler de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Çin ziyaretiyle ilişkilendirerek FETÖ’nün operasyonu olduğunu iddia ediyorlar.

İşte 79. sayımız:

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.