Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Demokrasiyle Parçalanmak – Sayı 58

Demokrasiyle Parçalanmak – Sayı 58
  • 22.07.2015

Görülmüştür ki mevcut şartlarda “Çözüm” Marksist PKK’yı, “Demokraktikleşme”de LGBT derneklerini güçlendirmeye yaramıştır. “Millet İradesi” diye dikte edilen şey, LGBT’yi tercih ettiğinde onların vekillerinin oluşturacağı hükümete karşı tavrımız ne olacaktır!.. 

gunluk58SORGULANMASI GEREK
Anadolu Günlük Gazetesi Yayın Koordinatörü Dr. Nevzat Şipleme, mevcut sistemin ülkenin ileri düzeylerde olmasının önüne geçen kısır bir döngüden ibaret olduğuna vurgu yaparak, “Millet iradesi diye dikte edilen şey, LGBT’liği tercih ettiğinde onların vekillerinin oluşturacağı hükümete karşı tavrımız ne olacak?” diye sordu.

BİR SİSTEM TEKLİFİ YOK
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen LGBT eylemine işaretle, “Bu kadar sapkınlıktan hep başkaları mı sorumlu?” diyen Şipleme, gelinen noktanın vicdanlarda bir yara açması gerektiğini belirtti. Şipleme, sistem sorununu göremeyişimiz ve yepyeni bir sistem teklifimiz olmayışımızın sorgulanması gerektiğini dile getirdi.

ÇÖZÜLMENİN AKTÖRÜ
Mevcut şartlarda sistemin çözümü Marksist PKK’ya, demokratikleşmenin de LGBT derneklerine yaradığının altını çizen Dr. Nevzat Şipleme, demokrasinin kendini arayan insanlar için bir kayboluş olduğunu, demokratik çatı kardeşliğine inananların da manen olduğu kadar fiziken de çözülmenin baş aktörleri olacağını sözlerine ekledi.

İşte 58. Sayı:

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.