Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

“Yürütmeyeceğiz” – Sayı 80

“Yürütmeyeceğiz” – Sayı 80
  • 24.06.2017

ANADOLU TEK YÜREK

Ramazan Bayramı’nın birinci günü gerçekleştirileceği iddia edilen yürüyüşe ve milli-manevi değerlere hakaret edenlere karşı tepkiler Anadolu’nun her köşesinden çığ gibi büyüyor. Anadolu insanın sinir uçlarına dokunan, aslı ahlaksız bu yürüyüşe dur diyen Müslüman Anadolu Gençliği (MAG) ve Alperen Ocakları İstanbul Şubesi konuyla ilgili açıklama yaptı. MAG, “Devlet yetkilileri bu sapıklığa dur demezse Müslüman Anadolu Gençliği olarak biz dur diyeceğiz!” açıklamasında bulundu.

ALPERENLER: UYARIYORUZ

Alperen Ocaklarının konuyla ilgili yaptığı basın toplantısında konuşan Kürşat Mican ise, “Toplumun sinir uçlarına dokunan bu tip ahlaksızlıkların normalleştirilmesine, özendirilmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Recep, Şaban ve Ramazan gibi mübarek Kabul ettiğimiz ayları dillerine dolayarak komiklik yapmaya çalışanlara uyarımız, böyle fantezilerle milletimizin hassasiyetlerini dillerine dolayarak terbiyesizliğe soyunmasınlar. Bunlara Ziya Paşa’nın ’Nush ile uslanmayanı etmeli tektir tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir’ veciz beytini hatırlatırız” dedi.

BUNA DEVLET SON VERMELİ

Devletin bu eyleme dur demesi gerektiğini belirten Mican, “Bu ahlaksızlığa ve pervasızlığa izin veren, yön tayin eden, kulaklarını tıkayan, gözlerini kapayan sayın devlet yetkilileri sizleri, bu ahlaksızlığa son vermek için göreve davet ediyoruz. Bu topraklarda ahlaksızların fantezi yapmasına müsaade etmeyeceğiz. Devletimizin de milli değerleri gözününde bulundurarak buna dur demesi gerekiyor. Çünkü bu normal bir özgürlük değil. Biz şimdi uyarıyoruz. Önceden olacakları bildirdik, bundan sonra olacakların sorumlusu biz değiliz” ifadelerini kullandı.

HER YÖNDEN SALDIRI

Anadolu insanına maddi, manevi, ahlaki her yönden saldırı uzun yıllardır devam ediyor. Her hali ile gençliğimizi töremizi,kültür ve dinimizi ayaklar altına alan bu ahlaksızlığın yanında mezhepsiz, reformist, harici, dinin içini boşaltarak yozlaştıran sözde hocaların televizyon kanallarında, internet sitelerinde tüm medyada ön plana çıkarılarak halka sunulması da Anadolu’ya en büyük saldırı. MAG ve Alperen Ocakları gibi sivil toplum kuruluşları Anadolu’ya karşı devam eden bu görünmez saldırılara karşı tedbirlerin en kısa zamanda alınmalısı gerektiğini söylüyor.

İşte 80. sayımız:

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.