Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

“Seninleyiz Kudüs” mitingi 9 Şubat’ta Sakarya’da

“Seninleyiz Kudüs” mitingi 9 Şubat’ta Sakarya’da
  • 05.02.2020

Yeniden Refah Partisi, 9 Şubat Pazar günü saat 14.00’te Sakarya Kent Meydanı’nda Filistin ve Kudüs’e destek için “Seninleyiz Kudüs” mitingi düzenleyecek.

Başta Erbakan Vakfı, IHH ve Ümmet Vakfı olmak üzere çok sayıda sivil toplum kuruluşunun destek vereceği mitinge Filistin’in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa ve Filistin davasına gönül vermiş birçok önemli ismin katılacağı bildirildi.

SADECE FİLİSTİN BAYRAKLARI

‘Seninleyiz Kudüs’ ana temasında gerçekleştirilecek mitingte Parti bayraklarının kullanılmayacağı ve sadece Filistin bayraklarının alanı süsleyeceği belirtildi.

“SAKARYA’YA BEKLİYORUZ”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan mitinge ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Trump ve Netanyahu tarafından açıklanan sözde “Yüzyılın Planı”, Milli Görüş’ün haklılığını, ferasetini bir kez daha göstermiştir. Biz Milli Görüş olarak 50 yıldan beri; ABD’nin arkasındaki görünmez gücün Siyonizm olduğunu, ABD’de Siyonizm’in onayı olmadan ‘başkan adayı’ olmanın mümkün olmadığını ifade ediyoruz. Ayrıca 50 yıldan beri Dünya Siyonizmi’nin ve Siyonist İsrail Devleti’nin amaçlarını

ve hedeflerini tek tek açıklayarak tüm insanlığa en önemli uyarı vazifesini yapıyoruz.

FİLİSTİNLİLER KARAR VERECEK

Her zaman söylediğimiz gibi; Filistin halkının geleceğini tayin etme hakkı Trump ve Netanyahu’nun değil, ancak ve ancak Filistinlilerindir. İşgalci İsrail devleti’nin asıl hedefi olan ‘Büyük İsrail’ yolunda attığı bu adımlar asla kabul edilemez!

Biz Türkiye’nin öncülüğünde İslam alemi olarak; hep birlikte ortak hareket edip, stratejik zenginliklerimizi zulme karşı ‘yaptırım gücü’ olarak kullanmadan, Batıdan bağımsız savunma sanayimizi kurmadan, savunma teknolojilerimizi kendimiz geliştirmeden, kendi bağımsız bankacılık ve finans sistemimizi kurmadan, Amerikan dolarının dünyadaki hakimiyetini ortadan kaldırmadan, Mescid-i Aksa’yı da, Kudüs’ü de, Filistin’i de kurtaramayız. Tüm bu adımların atılmasını sağlamak da öncelikle Türkiye’nin görevidir.

SİYONİZM HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK!

Yeniden Refah Partisi olarak; işte bu adımların atılması gerektiğini en güçlü şekilde tüm dünyaya haykırmak için, Milli Görüş lideri merhum Erbakan Hocamız’ın ‘Amerika İsrail’i bu kadar seviyorsa, kendi eyaletlerinden bir tanesini İsrail’e versin’ sözünü tüm dünyaya bir defa daha haykırmak için, Kudüs’ün ve Mescid-i Aksa’nın sahipsiz olmadığını göstermek için, 9 Şubat Pazar günü, saat 14’te, Sakarya Kent Meydanı’nda “Seninleyiz Kudüs” mitingimizi on binlerin katılımıyla gerçekleştireceğiz inşallah! Tüm teşkilatlarımızı, tüm milletimizi 9 Şubat’ta, Sakarya Kent Meydanı’na bekliyoruz. Aziz milletimiz var olduğu müddetçe, Milli Görüş var olduğu müddetçe, Siyonizm hedefine ulaşamayacaktır.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.