Reklam
Reklam
Anadolu Günlük Gazetesi -

Dyson'dan derinlemesine temizlik için ipuçları

Dyson'dan derinlemesine temizlik için ipuçları
  • 30.06.2022

İSTANBUL (AA) – Dyson, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi derinlemesine temizlik yapacaklar için ipuçlarını paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamada, hijyen sağlama için gereken önemli hususların başında "ev ortamına temiz havanın hakim olmasının" geldiği belirtilerek, bu nedenle temizliğe başlamadan önce bütün odaların havalandırılması gerektiği kaydedildi.

Temizliğe en çok vakit geçirilen yer olan salondan başlanılması gerektiği bildirilen açıklamada, süpürgenin mini motorlu başlığıyla koltukların derinlemesine temizlenebileceği ve geniş yüzeylerindeki tozun yok edilebileceği aktarıldı.

Açıklamada, salonda çok fazla toz tutan dekoratif ve küçük objelerin atlanılmaması, toz ve kirin lifler arasında saklanabileceği ve mikroskobik yaşama devam edebileceği için halıların temizliğine özen gösterilmesi gerektiği bildirildi.

Üçüncü adımda mutfağa geçilmesi önerilen açıklamada, buradaki dolaplar, tavan köşeleri ve duvar araları gibi ulaşılması zor yerlerin süpürgenin aralık temizleme başlığı ve uzatma hortumu yardımıyla temizlenebileceği anlatıldı.

Açıklamada, son olarak biriken tozların havada uçuşma eğiliminde olduğu ve yüksek noktalarda biriktiği, evde bulunan jaluzi veya panjurun temizlenmesinin unutulmaması gerektiği aktarıldı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.